hamburger icon
close menu icon
Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda

STRONY WWW

Strony internetowe to nasza specjalność!

Od lat specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych. Nasze strony wyróżniają się od konkurencji trwałością i niezawodnością. Każdy projekt przygotowywany jest od podstaw w ciągłej komunikacji z klientem. Zaczynając od wstępnej rozmowy i zbierania pomysłów na stronę po oddanie projektu i wsparcie techniczne, zawsze jesteśmy w stanie doradzić i pomóc w procesie wizualizacji biznesu w internecie.

 

PLAN DZIAŁANIA

Rozmowa z klientem

Na początku działania przeprowadzamy rozmowę z klientem, podczas której zbieramy informacje i pomysły, które posłużą nam do stworzenia projektu strony.

Przygotowanie projektu strony

Po zebraniu informacji przystępujemy do pracy nad projektem strony. Po wstępnym ukończeniu, przesyłamy go do klienta w celu uzyskania poprawek bądź akceptacji.

Programowanie

Po uzyskaniu akceptacji projektu graficznego zabieramy się za programowanie. Tworzymy szablon graficzny, wprowadzamy ustalone funkcjonalności storny i animacje.

Umieszczenie strony na serwerze

Ukończoną stronę umieszczamy na wybranym przez klienta serwerze. Za atrakcyjną roczną cenę oferujemy klientowi miejsce na naszym serwerze.

Szkolenie

Po zakończeniu i oddaniu strony ponownie spotykamy się z klientem na szkolenie z obsługi systemu do zarządzania treścią strony. Dzięki prostemu i intuicyjnemu designowi szkolenie zajmuje zazwyczaj do jednej godziny.

Obsługa techniczna

Zapewniamy, że nasze strony działają poprawnie. Bezpłatnie udzielamy informacji i porad z obsługi strony. Na życzenie umieszczamy przesłane do nas teksty i zdjęcia na stronę.