hamburger icon
close menu icon
Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda

O nas

     Jesteśmy agencją reklamy internetowej ukierunkowaną na zwiększanie zysków naszych Klientów. Tworzymy kreatywny zespół grafików, programistów oraz specjalistów od social media. Projektujemy indywidualne strony internetowe a następnie realizujemy ustalone cele.

      Znajdujemy się w Elbląg, lecz działamy na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie dojechać do klienta w celu przedstawiania swojej oferty i procesu projektowania strony internetowej. Posiadamy wiele zadowolonych klientów pochodzących z Elbląga, Jantara, Stegny, Sztutowa, Krynicy morskiej, Tolkmicka i nawet Warszawy.  

     Piękne zdjęcia pomieszczeń i budynków to nasza specjalność. Od lat facynowała nas fotografia. Możliwość połączenia fotografii wnętrz z pracą to nasze spełnenie marzeń. Wysokiej jakości kamera, dron i spacer 360 wzbogacają naszą ofertę. Rezultatem tego są wysokiej jakości zdjęcia i filmy, które pozwolą przykuć uwagę Twojego potencjalnego klienta i doskonale przedstawią uroki Twojej nieruchomości.

A wszystko to w atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy do kontaktu.

781 337 341